Regional FlagNowy komiks: World of Warcraft: Legion #1 – Magni: „Rysy na diamencie”Source
avatar
Blue Poster
Target Source
#0 - 2016/04/14 08:16:43 PM
Minęły cztery lata od dnia, gdy krasnoludzki król Magni Miedziobrody podczas próby uratowania swego świata został przeklęty i zamieniony w diamentowy posąg stojący w centrum Żelaznej Kuźni. W „Rysach na diamencie (Sercu z kamienia)”, naszym nowym cyfrowym komiksie dotyczącym Legionu, Magni wyrywa się ze swego kryształowego snu, by ostrzec wszystkich o nadchodzących mrocznych czasach. Ale czy jego córka, Moira, będzie w stanie wybaczyć ojcu i pomóc mu w zjednoczeniu ich ludu?

Pod tym adresem możecie przeczytać i pobrać ten darmowy komiks.

Informacje dodatkowe

„Rysy na diamencie” (Serce z kamienia), napisane przez Matta Burnsa i zawierające ilustracje Ludo Lullabiego, to pierwszy komiks w serii opisującej wydarzenia wiodące do inwazji Płonącego Legionu na Azeroth.

Matt Burns to doświadczony scenarzysta w dziale rozwoju kreatywnego Blizzarda. Jest współtwórcą ilustrowanej książki World of Warcraft Chronicle: Volume I, która trafiła na listę bestsellerów New York Timesa, a także paru innych opowieści w świecie Blizzarda.

Ludo Lullabi opublikował ponad dwadzieścia dzieł. Wielokrotnie współpracował z Blizzard Entertainment, przyczyniając się do rozwoju projektów takich jak komiksowa adaptacja World of Warcraft